O nás

Piamonte Facility je členem skupiny Woolfe Holding a.s., která je dynamickou společností pracující zejména pro rozsáhlou korporátní klientelu. Našim klientům nabízíme kompletní poradenskou činnost a servis při zakládání všech druhů českých obchodních společností, včetně prodeje READY MADE společností, poskytování sídel a obchodních adres pro vaši firmu. Součástí našeho portfolia služeb je i vedení účetnictví nových společností, příprava smluvní dokumentace a zastupování v řízení, vymáhání pohledávek, či zastupování na valných hromadách a jejich organizaci. Spolupracujeme s řadou právníků, daňových poradců, notářů, soudních znalců a počítačových expertů v Praze.

Jsme společnost, která stále lpí na tradičních hodnotách a etice, ačkoliv jsme přijali techniky a vybavení 21. století, abychom zůstali o krok napřed před konkurencí a mohli nabídnout vynikající služby, které zajistí, že naši zákazníci budou spokojeni.

Máte-li nějaké otázky, které Vám nezodpoví naše webové stránky, nebo chcete provést objednávku pak neváhejte a kontaktujte nás. Vaše otázky budou zodpovězeny našimi zkušenými zaměstnanci, kteří Vám velice rádi pomohou.